تبلیغات
ارشك نیوز - پایگاه خبری تحلیلی بخش ارشق و شهررضی
صفحه اصلی اخبار بخش ارشق اجتماعی سیاسی اقتصادی فرهنگ و هنر ورزشی تماس با ما RSS

دریافت كد ساعت

وب ادارات استان اردبیل

ارشك نیوز

وبلاگ رسمی بچه کنکوریای شهررضی

ارشق نیوز

آرتا ژئو( پرتال جامع دنیز)

شورای جوانان توسعۀ بخش ارشق

پایگاه خبری ارس تبار

پایگاه خبری تحلیلی بیله سوار

پایگاه خبری تحلیلی كیویمیز

پایگاه خبری تحلیلی آق داغ

پایگاه خبری چشمه لر

پایگاه خبری ازناو خلخال

مشكین رسا

پایگاه خبری سیفار گرمی

سبلانه

مدرسان شریف

وبسایت خبری تحلیلی دورنا نیوز آذربایجان غربی

تبلیغات

ارشك نیوز

درباره وبلاگ

سایت خبری ،تحلیلی ارشك نیوز در مهرماه 1392با هدف خبر رسانی به مردم منطقه ایجاد شده است.
این سایت به دور از هرگونه طرفداری سیاسی از حزب و گروهی ،تمام توان خود را در راستای پیشرفت بخش ارشق به کار گرفته و در راستای تحقق آن گام بر میدارد.
ارشك نیوز با به کار گیری گروهی جوان و علاقمند به فعالیت مجازی،در سطح بخش اقدام به خبر رسانی می کنند.
امیدواریم در ادامه راه با حمایت های مسئولین بخش در فضایی باز و با مجوز های لازم به کار خود ادامه دهیم وعلاوه بر خبر رسانی به مردم منطقه ،در قالب تیمی مفید در جهت خنثی سازی جنگ نرم دشمنان گام موثری برداریم.
قابل ذکر است ارشك نیوز یک گروه خصوصی بوده وبا هزینه شخصی مدیران وبسایت راه اندازی شده و تا به حال هیچ گونه کمک مالی از شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دریافت نکرده
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
نظر سنجی
عملکر کدام یک از ادارات و سازمان های زیر را در تکریم ارباب رجوع در سال 92 ایده ال ارزیابی می کنید؟آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
تماس با ما

 
ارشک نیوز:حاشیه هایی از همایش روز شوراها در شهرستان مشگین شهر که از حرف های خنده دار احمدی نژاد شروع شد و تا بایکوت خبری شورا شهر ادامه یافت....
* برای مشاهده ی ادامه متن به ادامه مطلب مراجعه نمایید


به گزارش ارشک نیوز به نقل از مشکین رسا، به مناسبت روز شورا همایشی با حضور اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در تالار اندیشه شهرستان مشگین شهر برگزار شد و مثل همیشه انتظار آن می رفت که سخنان عجیبی در این مراسم رد و بدل شود و اصل ماجرا به حاشیه سپرده شود و نماینده محترم شهرستان نیز باز مثل همیشه پیشتاز اظهارات جنجالی بود.

 

نماینده شهرستان مشگین شهر هنگام سخنرانی باز هم با حمله به دولت گذشته از ماجرای گرانی گوجه و حرفی که دکتر احمدی نژاد به طنز زده بودند استفاد کرد و گفت: یکی از مسئولان ( احمدی نژاد ) در مورد گرانی گوجه می گفت همه بیایند از کوچه ما بخرند اینجا مش حسن ارزان می فروشد که موجب خنده نیز شده بود.

 

همه می دانند احمدی نژاد آن حرف را به شوخی برای مجری گفت در ثانی حتی اگر این حرف جدی هم باشد باز هم ایراد به خود نماینده وارد است چرا که کسی نماینده را برای خندیدن به مجلس نمی فرستد و اگر حرف احمدی نژاد ایراد داشت شما در مجلس تذکر می دادید به جای اینکه بخندید.

 

وی در ادامه با اشاره به هدفمندی یارانه ها گفت: هدفمندی یارانه ها قانونی است که در دولت های گذشته به تصویب رسیده است و باید برای این موضوع تدبیر شود و امکانات لازم را نیز ندارد و محتاج است می بایست یارانه بگیرند چرا که در تصویب قانون اجازه پرداخت یارانه به نیازمندان داده شده است و در شهرستان مشگین شهر نیز به غیر از چند تن همه نیازمند دریافت یارانه هستند.

 

وی خطاب به دولت  دکتر احمدی نژاد گفت: دولت قبل دنبال ایجاد تنش و جنگ اندوزی بود و در آستانه شروع جنگ بودیم اما خوشبختانه با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید تمام تنش ها به صلح تبدیل شده است و آنهایی که به دنبال ایجاد تنش و کار شکنی هستند در واقع منافع خودشان در خطر است.

 

این در حالی است که مذاکرات هسته ای نمادی از سازش و عقب نشینی های مکرر طرف ایرانی در مقابل زیاده خواهی های غرب است و تیم مذاکره کننده کشورمان نه تنها دستاورد قابل ذکری بدست نیاورده اند، بلکه به دلیل هراسی که مسئولان کشور از تهدیدهای مداوم غربی ها به خود راه داده بودند عملاً تأسیسات هسته ای کشور یکی پس از دیگری و طی چند مرحله پلمپ شدند

.

وی همچنین در ادامه با این عنوان که استاندار فعلی تنها استانداری است که شهرستان مشگین شهر را به رسمیت می شناسد که باعث تعجب حضار در سالن شد یعنی مشکین شهر این قدر حقیر شده است که تا به حال کسی آن را به رسمیت نشناخته است و شاید آقای اسدی نمی د اند شهرستان مشکین شهر از هزاران سال پیش رسمیت داشت و اگر کمی تاریخ مطالعه کند مثلا یک فقره امپراطوری صفوی را خواهد فهمید در چه دیار مشهوری زندگی می کند و خود می داند.

 

آقای نماینده در ادامه با عنوان اینکه منطقه آزاد تجاری سبلان در مشکین شهر ایجاد می شود این طرح را به نفع خود مصادره کرد در صورتی که همه یادشان هست در زمان تبلیغات انتخابات پیشین وقتی این طرح توسط یکی از کاندیداها مطرح شد وی آن را مورد تمسخر قرار می داد و آن را رویاپردازی یک کاندیدا می دانست حالا چه شده است که وی خواب های دیگران را مورد عنایت قرار می دهد نمی دانیم.

 

وی در ادامه شور نشاط مردم را بعد از انتخاب دولت جدید بسیار بالا دانست و آن را از امتیازات دولت جدید دانست همچنین اسدی منتقدین هدفمندی یارانه ها را مشتی بدخواه و سنگ انداز توصیف کرد البته تا انجا که مشخص است بیشتر مردم از روند این طرح ناراضی هستند.

در ادامه جلسه رسول فانی رئیس شورای شهر با جملاتی اصحاب رسانه را مورد انتقاد قرار داد و گفت : برخی شورای شهر و شهرداری را مورد بایکوت خبری قرار داده اند ولی این گونه نحواهد بود که ما بیکار بنشینیم این حرف در حالی مطرح می شود که هیچ دعوت نامه یا درخواستی از جانب شورای شهر برای حضور در جلسات و هم چنین با وجود درخواست های مکرر از اعضای محترم شورا و شهردار برای مصاحبه از این امر امتناع کرده اند و با وجود اعلام قبلی فانی مبنی بر برگزاری نشست خبری با شهردار شاهد چنین امری نبودیم.

 

انتهای پیام/

طبقه بندی: اجتماعی، سیاسی،
[ پنجشنبه 11 اردیبهشت 1393 ] [ 10:16 ] [ ارشک نیوز ]