تبلیغات
ارشك نیوز - پایگاه خبری تحلیلی بخش ارشق و شهررضی
صفحه اصلی اخبار بخش ارشق اجتماعی سیاسی اقتصادی فرهنگ و هنر ورزشی تماس با ما RSS

دریافت كد ساعت

وب ادارات استان اردبیل

ارشك نیوز

وبلاگ رسمی بچه کنکوریای شهررضی

ارشق نیوز

آرتا ژئو( پرتال جامع دنیز)

شورای جوانان توسعۀ بخش ارشق

پایگاه خبری ارس تبار

پایگاه خبری تحلیلی بیله سوار

پایگاه خبری تحلیلی كیویمیز

پایگاه خبری تحلیلی آق داغ

پایگاه خبری چشمه لر

پایگاه خبری ازناو خلخال

مشكین رسا

پایگاه خبری سیفار گرمی

سبلانه

مدرسان شریف

وبسایت خبری تحلیلی دورنا نیوز آذربایجان غربی

تبلیغات

ارشك نیوز

درباره وبلاگ

سایت خبری ،تحلیلی ارشك نیوز در مهرماه 1392با هدف خبر رسانی به مردم منطقه ایجاد شده است.
این سایت به دور از هرگونه طرفداری سیاسی از حزب و گروهی ،تمام توان خود را در راستای پیشرفت بخش ارشق به کار گرفته و در راستای تحقق آن گام بر میدارد.
ارشك نیوز با به کار گیری گروهی جوان و علاقمند به فعالیت مجازی،در سطح بخش اقدام به خبر رسانی می کنند.
امیدواریم در ادامه راه با حمایت های مسئولین بخش در فضایی باز و با مجوز های لازم به کار خود ادامه دهیم وعلاوه بر خبر رسانی به مردم منطقه ،در قالب تیمی مفید در جهت خنثی سازی جنگ نرم دشمنان گام موثری برداریم.
قابل ذکر است ارشك نیوز یک گروه خصوصی بوده وبا هزینه شخصی مدیران وبسایت راه اندازی شده و تا به حال هیچ گونه کمک مالی از شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دریافت نکرده
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
نظر سنجی
عملکر کدام یک از ادارات و سازمان های زیر را در تکریم ارباب رجوع در سال 92 ایده ال ارزیابی می کنید؟آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
تماس با ما

ارشك نیوز
 ارشک نیوز:
حضرت حجت الاسلام و المسلمین طالبی امام جمعه رضی ضمن دعوت  از حاضران به رعایت تقوای الهی حفظ  حجاب را یکی از راههای پرهیز کاری دانست.........

* برای مشاهده ی ادامه متن به ادامه مطلب مراجعه نماییدبه گزارش ارشک نیوز:

حضرت حجت الاسلام و المسلمین طالبی امام جمعه رضی ضمن دعوت  از حاضران به رعایت تقوای الهی حفظ  حجاب را یکی از راههای پرهیز کاری دانست و افزود طبق آیه شریفه  30 از سوره مبارکه نور رعایت کردن نوع نگاه  توسط مردان و زنان مومن و حفظ چشم از نگاه به نا محرم بهترین راه برای جلو گیری از رواج فسق و فجور در جامعه  اسلامی است.ایشان در ادامه با انتقاد شدید از مسولین فرهنگی که اعتبارات لازم و کافی برای اجرای مراسمات  فرهنگی پیش بینی نمی کنند و آن مختصر  اعتبار را هم متاسفانه در جهت عکس فرهنگ اسلامی ایرانی آنهم  با مختلط  کردن دختران  و پسران در برنامه های گوناگون حیف و میل می کنند ولی وقتی  از آنها برای برگزاری مراسمات  حجاب (جشن تکلیف) یاری میخواهیم میگویند که اعتبار تمام شده  که لازم است  مسولین مر بوطه  نظارت لازم را داشته باشند . خطیب جمعه رضی ضمن تشکر از مهندس نجفیان مدیر امور آب  و فاضلاب روستای استان  به لحاظ  شرکت در جلسه برسی مشکلات آب  روستاهای منطقه از مسولین مربوطه خواست  تا مصوبات جلسه  را اجرا نمایند. وی همچنین با انتقاد  شدید از مسول امور آب روستای مشگین شهر گفت: در این برهه از زمان  که  جوانان ما ماهواره به هوا پرتاب میکنند جای تاسف دارد که ما نتوانیم  به مردم زحمتکش  در روستا های محروم و مرزی  آبرسانی نماییم که این عمل ما باعث مهاجرت جوانان  علی الخصوص یکی از اعضای شورای شهر شده که دیگر از سایر جوانان نمیتوان  انتظار داشت که لازم است مسولین از خواب غفلت  بیدار شوند. امام جمعه رضی همچنین  به برخی مسولین شهرستان بلحاظ اذیت جوانان  که جهت دریافت پروانه کسب  به مرکز  شهرستان  مراجعه  میکنند و با رفتار غیر خدا پسندانه آنها  مراجعه میشوند  هشدار  داد.
[ دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 ] [ 10:02 ] [ ارشک نیوز ]