تبلیغات
ارشك نیوز - پایگاه خبری تحلیلی بخش ارشق و شهررضی
صفحه اصلی اخبار بخش ارشق اجتماعی سیاسی اقتصادی فرهنگ و هنر ورزشی تماس با ما RSS

دریافت كد ساعت

وب ادارات استان اردبیل

ارشك نیوز

وبلاگ رسمی بچه کنکوریای شهررضی

ارشق نیوز

آرتا ژئو( پرتال جامع دنیز)

شورای جوانان توسعۀ بخش ارشق

پایگاه خبری ارس تبار

پایگاه خبری تحلیلی بیله سوار

پایگاه خبری تحلیلی كیویمیز

پایگاه خبری تحلیلی آق داغ

پایگاه خبری چشمه لر

پایگاه خبری ازناو خلخال

مشكین رسا

پایگاه خبری سیفار گرمی

سبلانه

مدرسان شریف

وبسایت خبری تحلیلی دورنا نیوز آذربایجان غربی

تبلیغات

ارشك نیوز

درباره وبلاگ

سایت خبری ،تحلیلی ارشك نیوز در مهرماه 1392با هدف خبر رسانی به مردم منطقه ایجاد شده است.
این سایت به دور از هرگونه طرفداری سیاسی از حزب و گروهی ،تمام توان خود را در راستای پیشرفت بخش ارشق به کار گرفته و در راستای تحقق آن گام بر میدارد.
ارشك نیوز با به کار گیری گروهی جوان و علاقمند به فعالیت مجازی،در سطح بخش اقدام به خبر رسانی می کنند.
امیدواریم در ادامه راه با حمایت های مسئولین بخش در فضایی باز و با مجوز های لازم به کار خود ادامه دهیم وعلاوه بر خبر رسانی به مردم منطقه ،در قالب تیمی مفید در جهت خنثی سازی جنگ نرم دشمنان گام موثری برداریم.
قابل ذکر است ارشك نیوز یک گروه خصوصی بوده وبا هزینه شخصی مدیران وبسایت راه اندازی شده و تا به حال هیچ گونه کمک مالی از شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دریافت نکرده
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
نظر سنجی
عملکر کدام یک از ادارات و سازمان های زیر را در تکریم ارباب رجوع در سال 92 ایده ال ارزیابی می کنید؟آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
تماس با ما

نارضایتی کاربران از سرعت اینترنت مخابرات دربخش ارشق
ارشك نیوز: در حال حاضر انحصار ارائه خدمات اینترنت به روستاها و کاهش سرعت اینترنت مخابرات در شهرها و روستاها نارضایتی های فراوانی را به دنبال داشته است.

* به همین جهت پایگاه خبری ارشك نیوز باتعدادی از اهالی بخش ارشق  گفتگو كرده است.
جهت مشاهده این گفتگو به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


به گزارش خبرنگار ارشك نیوز ، اینترنت امروزه به یک جزء جدانشدنی زندگی تبدیل شده است چراکه زندگی روزمره و کار بسیاری از افراد جامعه به اینترنت گره خورده است و جزو لاینفک زندگی کنونی است.

نحوه استفاده از اینترنت در کشور ابتدا به صورت دایل آپ انجام می شد که سرعت آن بسیار پایین و به نوعی زجر آور بود اما با ورود خطوط پرسرعت تاحدودی در وضعیت و سرعت اینترنت تغییرات اساسی و تحولات چشمگیر پدید آمد.

البته با وجود شرکت‌های مختلف بخش خصوصی در ارایه خدمات به مشتریان اینترنت پرسرعت، شرکت مخابرات نیز با ورود خود به این جرگه سعی در رقابت با دیگر بخش‌های خصوصی دارد که رضایت کاربران مخابرات در این زمینه متغیر است چرا که نوسان سرعت در خدمات شرکت مخابرات بسیار زیاد است.

یکی از کاربران اینترنت مخابرات که ساکن  رضی است و چند سالی است که از اینترنت مخابرات استفاده می کند در گفتگو با خبرنگارارشك نیوز  افزود: متاسفانه در رضی تنها می توانیم از اینترنت مخابرات استفاده کنیم و شرکت های خصوصی خدمات خود را هنوز به بخش ارشق  گسترش نداده اند.

وی افزود: اینترنت مخابرات هم با نوسان زیادی رو به روست به طوری در بعضی روزها حتی باز کردن یک ایمیل نیز ممکن نیست و سرعت پایین آن کلافه کننده است.

وی تصریح کرد: مراجعات به مخابرات و پشتیبانی ADSL نیز تغییر و تفاوت چندانی در نتیجه و سرعت اینترنت حاصل نمی کند و نوسان سرعت تاکنون همچنان ادامه دارد! جالب این جاست که تفاوتی نمی کند که چه سرعتی را خریداری کرده ای چون به هر حال نوسان و کاهش سرعت در همه موارد وجود دارد.

یکی دیگر از کاربران اینترنت مخابرات که ساکن روستاهای اطراف است در این زمینه گفت: بزرگترین مشکل ما در اینترنت ADSL مخابرات سرعت پایین و قطعی های زیاد است و گاهی هفته ها این نوسان و سرعت پایین ادامه دارد که کاربران را با مشکلات زیادی مواجه می کند.

وی  افزود: اینترنت نامحدود در خدمات دهی مخابرات سرعت پایین تری دارد و برخی کاربران اعتقاد دارند که دلیل سرعت پایین اینترنت نامحدود در چند ماهه اخیر خدماتی است که مخابرات به صورت ویژه تر به  کاربران اینترنت محدود پرداخت ارائه کرده است.

وی تصریح کرد: مدتی پیش آخرین سرعت موجود را برای چند ما خریداری كردم و هزینه را پرداخت كردم اما متاسفانه اكنون متوجه شده ام كه بیشترین سرعت با كمترین سرعت هیچ تفاوتی در بخش ارشق ندارد و این وسط هزینه بنده بر باد رفته است.

این کاربر ادامه داد: تنها انتخاب ما در روستا استفاده از اینترنت مخابرات است و به شرکت های خصوصی که مراجعه می کنیم خدمات اینترنتی به روستاها ارائه نمی دهند و دلیل این عدم ارائه خدمات را نمی دانیم.

وی اضافه کرد: این عدم ارائه خدمات شرکت های خصوصی در حالی است که گاهی باید برای همان اینترنت مخابرات نیز مدت ها در صف خالی شدن پورت بود و گاهی این انتظار سه 3تا 6 ماه گاه به طول می انجامد.

وی تصریح کرد: اگر چه با تقویت پورت مخابرات در برخی از روزها سرعت اینترنت مطلوب است ولی نوسان سرعت همچنان وجود دارد که موجبات نارضایتی کاربران را فراهم کرده است.

این کاربر اینترنت مخابرات اظهار کرد: مسئولان نسبت به خرید اینترنت از سوی مخابرات تبلیغات رسانه‌ای می‌کنند در حالی‌که پس از فروش ADSLاینترنت به مشکل اینترنتی توجهی نداشته و خواسته مشتری برای‌شان اهمیت کمتری دارد.

یكی از مسئولین زیربط در خصوص عدم سرمایه گذاری شرکت های خصوصی در اینترنت روستایی اظهار کرد: با توجه به این که در روستاها سرمایه گذاری به دلیل درآمد پایین نسبت به شهرها اقتصادی نیست، شرکت های خصوصی تمایلی به سرمایه گذاری در این بخش ندارند و این در صورتی است که تمام شرایط واگذاری اینترنت در بسیاری از نقاط روستایی توسط شرکت مخابرات فراهم شده است.


با توجه به این‌که هم‌اکنون اینترنت به جزء لاینفک زندگی مردم ما چه در زمینه مشاغل و چه در زمینه تفریحات تبدیل شده است مسئولان ما نیز باید با ایجاد شرایط مساوی برای رقابت، ارایه خدمات به مشتریان را در دستور کار خود قرار دهند و خدمت‌رسانی خود به مردم را ارتقاء بخشیده و به فکر آسایش و راحتی در امورات مردم باشند.

به همین جهت پایگاه خبری ارشك نیوز برخود وظیفه میداند كه این خبر را به گوش مسئولین زیربط برساند.
و از همین جا از آقای نوری بخشدار محترم بخش ارشق و مخابرات شهر رضی خواهشمندیم اقدامات لازم جهت افزایش پهنای باند در بخش ارشق را مبذول نمایند.

با تشكر
پایگاه خبری ارشك نیوز[ پنجشنبه 28 فروردین 1393 ] [ 09:44 ] [ ارشک نیوز ]