تبلیغات
ارشك نیوز - پایگاه خبری تحلیلی بخش ارشق و شهررضی
صفحه اصلی اخبار بخش ارشق اجتماعی سیاسی اقتصادی فرهنگ و هنر ورزشی تماس با ما RSS

دریافت كد ساعت

وب ادارات استان اردبیل

ارشك نیوز

وبلاگ رسمی بچه کنکوریای شهررضی

ارشق نیوز

آرتا ژئو( پرتال جامع دنیز)

شورای جوانان توسعۀ بخش ارشق

پایگاه خبری ارس تبار

پایگاه خبری تحلیلی بیله سوار

پایگاه خبری تحلیلی كیویمیز

پایگاه خبری تحلیلی آق داغ

پایگاه خبری چشمه لر

پایگاه خبری ازناو خلخال

مشكین رسا

پایگاه خبری سیفار گرمی

سبلانه

مدرسان شریف

وبسایت خبری تحلیلی دورنا نیوز آذربایجان غربی

تبلیغات

ارشك نیوز

درباره وبلاگ

سایت خبری ،تحلیلی ارشك نیوز در مهرماه 1392با هدف خبر رسانی به مردم منطقه ایجاد شده است.
این سایت به دور از هرگونه طرفداری سیاسی از حزب و گروهی ،تمام توان خود را در راستای پیشرفت بخش ارشق به کار گرفته و در راستای تحقق آن گام بر میدارد.
ارشك نیوز با به کار گیری گروهی جوان و علاقمند به فعالیت مجازی،در سطح بخش اقدام به خبر رسانی می کنند.
امیدواریم در ادامه راه با حمایت های مسئولین بخش در فضایی باز و با مجوز های لازم به کار خود ادامه دهیم وعلاوه بر خبر رسانی به مردم منطقه ،در قالب تیمی مفید در جهت خنثی سازی جنگ نرم دشمنان گام موثری برداریم.
قابل ذکر است ارشك نیوز یک گروه خصوصی بوده وبا هزینه شخصی مدیران وبسایت راه اندازی شده و تا به حال هیچ گونه کمک مالی از شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دریافت نکرده
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
نظر سنجی
عملکر کدام یک از ادارات و سازمان های زیر را در تکریم ارباب رجوع در سال 92 ایده ال ارزیابی می کنید؟آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
تماس با ما

ارشك نیوز: 
رئیس جمهور نسبت به توطئه‌های فراوان دشمنان برای ایجاد افتراق بین شیعه و سنی هشدار داد و با برشمردن رسالت علما و طلاب در جامعه اسلامی گفت: رسالت علما در برهه کنونی بسیار سنگین است.به گزارش ارشك نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو،حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی شب گذشته در جمع علما و طلاب سیستان و بلوچستان با برشمردن رسالت علما و طلاب در جامعه اسلامی افزود: رسالت علما در برهه بسیار سنگین است.

 

وی اظهار داشت: ‌‌خواستم در این سفر با علمای شیعه و سنی، فضلا و بزرگان و تمامی کسانی که در مسیر علم و دانش هستند دیداری داشته باشم.‌

 

روحانی با بیان اینکه رسالت علما بسیار سنگین است و خداوند به توفیق داده که مردم را به راه راست هدایت کنند، تصریح کرد: ‌بین مذاهب اسلامی چتر وحدت، ایمان و اعتقاد افکنده شده است.

 

رئیس جمهور با بیان اینکه اسلام دین قدرت‌ساز، فرهنگ‌ساز و تمدن‌ساز است و اسلام دینی است که قدرت‌آفرین، فرهنگ‌آفرین و تمدن‌آفرین است‌، افزود: بین مذاهب اسلامی چتر وحدت، ایمان و اعتقاد افکنده شده است.

 

روحانی با بیان اینکه ‌امروز دنیا تشنه معنویت و فرهنگ است که بتواند بشریت را در مسیر سعادت قرار دهد، خاطرنشان کرد: توطئه‌های زیادی شده تا بین شیعه و سنی تفرقه و افتراق به وجود آید و ‌امروز دشمنانی در دنیا داریم که با اصل اسلام و قرآن و پیامبر اسلام (ص) مخالف هستند.

 

وی با بیان اینکه امروز دنیای اسلامی شریعت اسلام قرآن مجید و مسیر حق و راه اهل بین دشمنانی دارد که باید رد برابر آن دشمنان هوشیا‌ر باشیم، تاکید کرد: در طول تاریخ شیعه و سنی و اقوام مختلف در کنار هم بوده‌اند.

 

رئیس جمهور با بیان اینکه ما اگر بخواهیم همه اقوام در این استان راحت‌تر زندگی کنند استان را باید توسعه مادی و ‌معنوی بدهیم، تصریح کرد: این استان استعداد فراوانی ‌دارد. از نظر توسعه انسانی سیستان و بلوچستان با بیش از 100 هزار دانشجو‌، طلاب و روحانیون زمینه و ظرفیت در این استان فراهم است.

 

وی با بیان اینکه سیستان و بلوچستان استان بسیار مهم و استراتژیکی است، گفت: سیستان و بلوچستان به اقیانوس متصل است و این استان می‌تواند از نظر معنوی و فرهنگی برای منطقه ما الگو و نمونه باشد.

 

رئیس جمهور با بیان اینکه توسعه و امنیت از مردم است دولت خادم مردم است و نیازمند به همه علما، مردم و حوزه‌های علمیه هستیم، افزود: امروز اگر می‌خواهیم سیستان و بلوچستان جایگاه پیدا کند و به نقطه‌ای برسد که رضای خدا و مردم در آن باشد همه مردم به ویژه علما باید تلاش کنند.

 

روحانی با بیان اینکه بدون کار فرهنگی توسعه امکان‌پذیر نیست، اظهار داشت: باید همه دست به دست هم دهیم و کاری کنیم که استعدادهای استان شکوفا شود

انتهای پیام/
[ چهارشنبه 27 فروردین 1393 ] [ 12:47 ] [ ارشک نیوز ]